Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przednia szyba pękła sama z siebie !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przednia szyba pękła sama z siebie !

    To co, jak nie przyjedzie to iaskownica: czy :tuk:

    I ustawiamy 23 :?:

    Czy ktoś jakiś sprzeciw :?:
    Here is my web page - ewa

  • #2
    Przednia szyba pękła sama z siebie !

    Witam, pękła mi przednia szyba sama z siebie podczas postoju, na moich oczach to się stało... Chyba jakaś wada fabryczna. Pewnie będzie jazda z serwisem. Miał ktoś już taki przypadek? Podobno wiele lat temu miała skoda problemy z pękającymi szybami...
    PW

    Komentarz


    • #3
      Były już 2 takie przypadki poszukaj na forum na pewno w dziale Octavia III

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez apko
        Chyba jakaś wada fabryczna
        albo naprężenie spowodowane wadliwym montażem lub najechaniem na dziurę/krawężnik albo kamyczek :wink:
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez apko
          Podobno wiele lat temu miała skoda problemy z pękającymi szybami...

          w felicji
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            LUKI, załatwiono to montując w Feli taką rozpórkę między kielichami amortyzatorów jak pamiętam.

            Komentarz


            • #7
              Lashlo, sam u siebie zakładałem w mojej wypasionej Feli :lol:
              dałem za nią u Groblewskiego 80PLN :wink:
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez LUKI
                Zamieszczone przez apko
                Podobno wiele lat temu miała skoda problemy z pękającymi szybami...

                w felicji
                favorit
                ...MOC jest bogiem, PRĘDKOŚĆ nałogiem, NITRO podstawą, a JAZDA zabawą...

                Albo SKODA, albo nic...

                Komentarz


                • #9
                  apko, mi tez szyba pekla, ale ewidentnie od kamienia.
                  Nie masz czasem podgrzewanej tej szyby? Mam wrazenie ze sa slabsze niz normalne
                  Black magic

                  Komentarz


                  • #10
                    Powrót do przeszłości?
                    W O1 też był problem z szybami, niedostatecznie sztywne nadwozie?
                    saport techniczny baj DGW
                    była BKD+DSG '05 120kkm
                    była BXE '08 190kkm
                    no i nie ma :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja miałem taką sytuację około pół roku temu w grudniu - jeszcze w poprzedniej O2FL. Po pierwszym przymrozku, po nocy, miałem pękniętą przednią szybę (około 20 cm rysa idąca od podszybia pionowo w górę). Ale nie wiem, czy to może wina jakiegoś wcześniejszego uszkodzenia kamieniem, czy tak samo z siebie... Szyba wymieniona od razu z AC.
                      Moja OIII RS TSI Moon White
                      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78980

                      Komentarz


                      • #12
                        ja tez w pierwszym momencie myslalem ze pekla mi od naprezen, ale po blizszym przyjrzeniu sie widac bylo ewidentnie niewielka dziurke od kamienia, wiec trzeba bylo robic z ac
                        Black magic

                        Komentarz


                        • #13
                          Wizyta w serwisie zakończyła się pozytywnie, szyba zostanie wymieniona na gwarancji. Muszą ją tylko zamówić. Tak więc na razie bez problemów, nic nie kombinowali i nie gadali.
                          PW

                          Komentarz


                          • #14
                            Czyli coś jest z miękkością nadwozia trójek na rzeczy chyba, skoro ASO natychmiast wymienia.

                            Komentarz


                            • #15
                              himi, odchudzanie OIII powoli wychodzi... ciekawe ile jeszcze kwiatków zacznie się pokazywać np. jak to się odbije na bezpieczeństwie w zderzeniach
                              Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez orzel720
                                himi, odchudzanie OIII powoli wychodzi... ciekawe ile jeszcze kwiatków zacznie się pokazywać np. jak to się odbije na bezpieczeństwie w zderzeniach
                                Oby nikt nie miał okazji się przekonać. :ups
                                www.kawapelnaslonca.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  trasat23, wiadomo że oby nie. Ale statystycznie czym więcej aut na drogach to więcej zdarzeń
                                  Sprzedam [S] Superb II FL Kombi 2.0TDI 170KM DSG kraj, 2014 345,9kkm

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez emes
                                    Były już 2 takie przypadki poszukaj na forum na pewno w dziale Octavia III
                                    jak narazie to jest chyba 4 przypadek wymiany szyby na forum, z czego 3 byly od kamienia, komu jeszcze peklo od naprezen?
                                    Black magic

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      No to ja jestem 5-ty w generalce i 2-gi w klasyfikacji naprężeń...
                                      Moja ex - Łasica
                                      BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Zamieszczone przez jarezz
                                        No to ja jestem 5-ty w generalce i 2-gi w klasyfikacji naprężeń...
                                        a jestes pewien ze pekla Ci ta szyba w O3? bo bo stopce wnosze ze jezdzisz O1 - nie robmy smietnika z podforum

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez yogi_at_pozen
                                          Zamieszczone przez jarezz
                                          No to ja jestem 5-ty w generalce i 2-gi w klasyfikacji naprężeń...
                                          a jestes pewien ze pekla Ci ta szyba w O3? bo bo stopce wnosze ze jezdzisz O1 - nie robmy smietnika z podforum

                                          :lol: :lol: :lol:
                                          www.kawapelnaslonca.pl

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Dzięki, że napisaliście... nie zauważyłem wcześniej, że dopisując wyjaśnienie już z telefonu nie dotarło ono do serwera...

                                            Inna sprawa, że trąci ciut ta krytyka hipokryzją twoją yogi_at_pozen... zaśmiecasz forum Skody Octavii..

                                            znajdz forum samochodów marki Inne i podforum silnika Inny
                                            Moja ex - Łasica
                                            BHP... budowlanka... - Nasz FanPage

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Witam

                                              Miałem taki przypadek w O II FL 1.4 tsi ponad rok po zakupie nowego auta. Też się obawiałem jazdy z serwisem, a jednak poszło gładko - "spec" w salonie stwierdził, że nie ma na szybie uszkodzeń (co nie było trudne) i od razu się umówili na wymianę szyby.

                                              Powodzenia.

                                              Mateusz
                                              Octavia III 1.4 TSI Elegance (biała)

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Gdyby ktoś chciał poznać "tajniki" montażu szyby przedniej w O2 (O3 prawie identycznie) to proszę zerknąć na film w czasie 18:30....

                                                ... ca 36Hz - MQB dudni, polternde hinterachse, low frequency 'boom' in cabin

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez jarezz
                                                  Inna sprawa, że trąci ciut ta krytyka hipokryzją twoją yogi_at_pozen... zaśmiecasz forum Skody Octavii..

                                                  znajdz forum samochodów marki Inne i podforum silnika Inny
                                                  mysle ze fakt ze JA tutaj NIC NIE NAPISAŁEM o mojej uszkodzonej szybie w fordzie, ktorym jezdze, smieci mniej niz Twoj komentarz ze pekla Ci szyba w O1... EOT

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X